Kosmetologia

Альгинатні маски

Базові альгінатні маски - їх використовують для загального поліпшення стану шкіри. Саме вони є хорошими провідниками і під них наносять інші компоненти для кращого ефекту. 

Колагенові альгінатні маски - з омолоджуючим ліфтинг-ефектом, в їх склад зазвичай входять колаген і гіалуронова кислота. Вони покращують загальну еластичність шкіри. 

Зволожуючі маски - вони створені спеціально для власниць сухої шкіри. Такі маски підтягують овал, наповнюють клітини вологою, для кращого ефекту в них додають аміноцукор, який роблять з панцирів ракоподібних. 

Рослинні альгінатні маски - маски з рослинними натуральними екстрактами (наприклад ананасом, виногадом, женьшенем, морквою, огірком, гарбузом та багатьом іншим). Дія таких масок направлена на живлення і вітамінізацію. Обирайте маску в залежності від потреб вашої шкіри, адже кожен продукт має свої особливі властивості.  

Кислотні пілінги

Пілінг (від англ. рeel – “очищати”), – це популярна косметологічна процедура, спрямована на відлущування ороговілих клітин шкіри.

Види пілінгів

За ступенем впливу на шкіру пілінг буває трьох видів:

  • поверхневий – забезпечує оптимальний доступ кисню до клітин шкіри і поліпшує кровообіг;
  • серединний – дає змогу позбутися косметичних дефектів (рубців після акне, розтяжок, пігментних плям, нерівностей після демодекозу і гіперкератозу та ін.);
  • глибокий – запобігає появі пігментації шкіри, зменшує кількість зморшок.

RF ліфтинг

RF-ліфтинг — радіочастотна (RF) терапія або радіочастотна підтяжка шкіри — це найефективніший нехірургічний метод підтяжки шкіри, який спрямований на стимуляцію вироблення колагену. Він використовує радіочастотну енергію для нагріву дерми та підтяжки шкіри, не травмуючи при цьому верхній її шар.

Ультразвукова чистка

Ультразвуковий пілінг — це косметологічна процедура потрійної дії для глибокого очищення шкіри, яка допомагає видалити забруднення з поверхні епідермісу, очистити пори і видалити омертвілі клітини, забезпечуючи омолодження зовнішнього шару шкіри.

Іншими словами, ультразвукова чистка — це тип поверхневого механічного пілінгу з мінімальним травмуванням. Верхній роговий шар відлущує спеціальний пристрій — скрабер. Насадка у вигляді лопатки створює ультразвукові хвилі і високочастотну вібрацію, які допомагають відокремити мертві клітини і очистити поверхню шкіри.

Водорослеве обгортання тіла

Морські водорості – ламінарія , містять сіль альгінової кислоти, яка виводить токсини з організму, а також вітаміни А, В, С, Д, Е і мікроелементи калій, йод, залізо і натрій.
При регулярному проведенні обгортань, ви вирішите такі проблеми вашої зовнішності як целюліт, в’ялість шкіри, розтяжки, судинні зірочки, зменшіть жирові складки і придбаєте плоский живіт.

Існує 2 методики застосування ламінарії: холодне обгортання і гаряче, які приносять різний ефект.

1. Холодне обгортання позбавляє від набряклості, звужує капіляри, зміцнює стінки судин.
2. Гаряче у свою чергу розширює судини, покращує кровообіг і лимфоток.

Масаж обличчя

Масаж обличчя – це вкрай необхідна процедура для підтримання тонусу, еластичності та пружності Вашої шкіри. Цим способом Ви зможете призупинити вікові зміни, омолодити шкіру, зняти напругу м'язів обличчя. У жінок після 30-ти років цей вид догляду за обличчям буде ефективний як антивіковий.

Дермапен

Дермапен — это аппарат для проведения фракционной мезотерапии (микронидлинга). Он представляет собой ручку-манипулу, с одноразовым сменным картриджем, в котором может быть от 12 до 48 иголочек из хирургической стали. Аппарат совершает 2000 проколов в минуту. Глубина проникновения от 0.25 до 2.5 мм. Терапия, которая проводится дермапеном, называется коллаген-индуцирующей. Она стимулирует выработку коллагена и эластина, которое происходит в ответ на контролируемое повреждение кожи.
В КИТ (коллаген-индуцирующей терапии) используются мезококтейли, гели с гиалуроновой кислотой и др. ампульные стерильные препараты, как и в классической мезотерапии.