Санаторій "Аркадія" пропонує програму реабілітації після Covid-19.

     Люди, які перехворіли на нову коронавірусну інфекцію COVID-19 потребують відновлення всіх функцій організму.

Особливо це стосується:

 • дихальної
 • серцево-судинної
 • нервової системи
 • імунної системи
 • нормалізації функцій органів травлення
 • нормалізації вуглеводного та ліпідного обміну, коагуляційного гомеостазу

 

   Для цієї мети найкраще підходить відновлення та реабілітація після ковіда в санаторіях. Зокрема, санаторій "Аркадія" пропонує власну програму відновлення після ковіда, розроблену з урахуванням рекомендацій МОЗ та медичної бази санаторію.

 

   Величезною перевагою нашого санаторію є його місцезнаходження. Санаторій "Аркадія" розташований далеко від усіх промислових об'єктів, автомагістралей та інших джерел забруднення повітря у лісопарковій зоні. Повітря навколо санаторію просякнуте фітонцидами і багате киснем. Його можна реально "відчути на смак". Для ослаблених легень – це головні ліки. Коли ви потрапляєте до санаторію "Аркадія" після хвороби, ви отримуєте комплексний підхід. На процес впливає все: часті прогулянки на свіжому повітрі, глибокий сон, лікування під наглядом лікаря, режим харчування. Цей комплекс допомагає організму відновити свій функціонал, підвищується його імунний захист, знижується стомлюваність. Людина повертається до нормального способу життя.

 

Програма реабілітації (відновлення) після захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19:

Програма реабілітації пацієнтів, які перехворіли на COVID-19.

                        Лікування Кількість процедур на робочі дні
 • Прийом лікаря
Первинна +1
3 на день
1 на курс
1 на 2 дні
1 на 2 дні
1 на день
1 на день
1 на день
1 на 2 дні
             8 – 10 день 1 на курс
           11 – 14 день 2 на курс
           15 – 21 день 3 на курс
           22 - 24 день 4 на курс
            8 – 10 день 1 на курс
           11 – 14 день 2 на курс
           15 – 21 день 3 на курс
           22 - 24 день 4 на курс
            8 – 10 день 1 на курс
           11 – 14 день 2 на курс
           15 – 24 день 3 на курс
1 на день
1 у 3 дні 
1 у 3 дні
1 на день

 

процедури відпускаються за призначенням лікаря 

 

Умови прийому пацієнтів до санаторію для реабілітації після перенесеного Ковід-19:

Не раніше ніж через 14 діб після закінчення лікування з приводу COVID-19 за умови дворазового негативного результату ПЛР-тесту на наявність SARS-CoV (з урахуванням тесту після виписки). Другий тест – за 3 дні до заїзду до санаторію.

Вартість програми – 650 грн. на добу

Терренкур: 

При проходженні розрахованих маршрутів Теренкур, пацієнт отримує наступні лікувальні ефекти:

 • Збільшується витривалість організму;
 • Поліпшується робота серцево-судинної системи;
 • Стимулюється обмін речовин;
 • Органи дихання працюють ефективніше;
 • При прогулянці задіяні всі м'язи організму;
 • Поліпшується розумова діяльність;
 • Нормалізується нервово-емоційний стан.

Терренкур – це чудова заміна заняттям у тренажерному залі, як і при аеробіці організм отримує аеробне навантаження, підвищуючи витривалість та прискорюючи метаболізм, при цьому отримуючи підвищену дозу чистого повітря.

Дихальна гімнастика:

Дихальна гімнастика – комплекс спеціальних вправ, який зміцнюють дихальну мускулатуру, збільшують рухливість грудної клітки та діафрагми, сприяють розтягуванню плевральних спайок, прискорюють виведення мокротиння, зменшують застійні явища у легенях, удосконалюють механізм дихання. Додатковий опір (вдих через звужені губи, через трубку) зменшує частоту та збільшує глибину дихання, активізує роботу дихальних м'язів, підвищує насичення крові киснем. Призначена для відновлення здоров'я хворої, ослабленої людини та її працездатності у період реабілітації.

Фіточай:

Основна користь від вживання таких зборів відображена у їхній назві – трав'яні настої зміцнюють імунітет, насичують організм вітамінами та балансують обмін речовин.

Киснева пінка:

Прийом кисневої пінки сприяє: підвищенню опірності організму до вірусів та інфекцій; посилення працездатності; нормалізує сон та артеріальний тиск; усуває синдром хронічної втоми; зменшує шкідливий вплив довкілля на організм; активізує клітинний метаболізм; нормалізує освіту та посилює відтік жовчі; підвищує рівень гемоглобіну.

Інгаляції з мінеральною водою:

Інгаляції з мінеральною водою – простий та ефективний спосіб лікування захворювань дихальних шляхів. Показаннями до таких процедур є гострі респіраторно-вірусні захворювання, застуда, бронхіти, відновлювальний період після пневмонії, бронхіальна астма, ларингіт, сухий кашель, нежить. Інгаляція є фізіологічною процедурою, спрямованою на лікування носоглотки, трахей, бронхів, легень за допомогою пари та аерозолів. 

Мінеральні води видобуваються з підземних глибин чи самі виходять поверхню, вони багаті на розчинені солі, мікроелементи, біологічні речовини. При випаровуванні або розпиленні в слизові оболонки проникають корисні речовини, пом'якшуючи горло, верхні дихальні шляхи, легені. У цьому посилюється кровообіг, запускається процес регенерації ураженого епітелію.

Сухі вуглекислі ванни (обгортання вуглекислим газом):

Поліпшують роботу серцево-судинної системи, газообмінну функцію легень, усі обмінні процеси в організмі, стан судин, знижуючи ризик тромбозу вдвічі. Надають позитивний вплив на розумову та фізичну витривалість. Насичення організму двоокисом вуглецю здатне посилювати ліпідний обмін, що призводить до зниження холестерину та виведення з організму зайвого жиру. Позитивно впливає загальний стан центральної нервової системи.

Електропроцедури:

Надають на організм протизапальну, розсмоктуючу, знеболювальну та протинабрякову дію; покращують кровообіг тканин та провідність периферичних нервових волокон. Нормалізують стан центральної та периферичної нервової системи, благотворно впливають на роботу внутрішніх органів.

Загальна магнітотерапія:

Магнітотерапія має знеболювальну, спазмолітичну дію, надає потужну протизапальну та протинабрякову дію за рахунок нормалізації тонусу кровоносних та лімфатичних судин та реологічних властивостей крові, покращує лімфоток, роботу ендокринної системи та вегетативної нервової системи, відновлює імун. Загальна магнітотерапія проявляється поліпшенням психофізичного та емоційного стану, нормалізацією сну.